HAKKIMIZDA

Emha yapı 2015 yılında inşaat, taahhüt, proje yönetimi alanında faaliyet göstermek amacıyla Harun Kaşçı, Hayri Kaşçı tarafından kurulmuştur. Emha yapı taahhüt ve detay çözümlerden, malzeme seçimine, anahtar teslim uygulamalarında çağdaş teknolojiye dayalı hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Emha kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir


MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.


Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak, Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek,

Emha Yapı ve Dekorasyon